"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Już w ten weekend Dni Powiatu Żywieckieg…

Dni Powiatu Żywieckiego odbędą się już w najbliższą sobotę 17 sierpnia 2019 r. "Żywiecki Raj" również tam będzie!

Czytaj więcej

Posiedzenie Rady LGD "Żywiecki Raj…

Zaproszenie na posiedzenie Rady LGD "Żywiecki Raj", 23 lipca 2019 r. tj. wtorek o godz. 14.00, dotyczące wyboru wniosków o powierzenie grantu w ramach naboru: Inkubator inicjatyw lokalnych nr 1/2019/G.

Czytaj więcej

"Żywiecki Raj" na Pikniku Para…

9 czerwca 2019 r. - w słoneczne niedzielne popłudnie "Żywiecki Raj" promował swoje działania na V Pikniku Parafialnym organizowanym przez Parafie Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Międzybrodziu Żywieckim. 100 osób...

Czytaj więcej

Relacja z wydarzeń realizowanych z …

To był intensywny weekend dla "Żywieckiego Raju"! W ramach swojego stoiska na Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Łodygowicach LGD "Żywiecki Raj" przygotowało degustacje miodów tradycyjnych Ziemi Żywieckiej, krzyżówkę z nagrodami...

Czytaj więcej

Dzień Dziecka z "Żywieckim Rajem…

Zapraszamy w dniu 2 czerwca 2019 r. na boisko LKS "Słowian" w Łodygowicach na imprezę z okazji Dnia Dziecka!

Czytaj więcej
 
 

W minionych miesiącach przeprowadzano liczne analizy, badania i konsultacje społeczne mające na celu pozyskanie informacji i opinii na temat turystyki w Żywieckim Raju. Podczas prac rozmawiano z przedstawicielami różnych środowisk: kultury, sztuki, przedsiębiorców, czy też działaczy społecznych. Jednoznacznie wskazywano najważniejsze postulaty oraz problemy i potrzeby kluczowe z punktu widzenia tworzenia nowego, świeżego wizerunku Żywiecczyzny jako obszarowej destynacji turystycznej.

26 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Marka turystyczna „Żywiecki Raj”. Rezultaty prac nawiązują do dobrych praktyk w zakresie kreowania marki turystycznej, doświadczeń związanych z tworzeniem terytorialnych produktów turystycznych oraz trendów kształtujących rynek turystyczny w Polsce. Na konferencji zostanie przedstawiona nowopowstała identyfikacja wizualna wraz z logotypem jako najważniejszy efekt realizacji projektu. Dodatkowo podczas trwania wydarzenia zostaną zaprezentowane perspektywy rozwijania turystyki w mikroregionie Żywieckiego Raju. Warto również podkreślić, że na konferencji zostanie podpisany list inicjujący pogłębienie współpracy na rzecz wspólnego wzmacniania potencjału obszaru LGD.

Opracowanie i wdrożenie marki turystycznej Żywiecki Raj to szansa na poszerzenie współpracy między organizacjami i instytucjami z terenu LGD. Wspólne działania mogą pozwolić na zbudowanie nowej jakości, z którą chce być kojarzony mikroregion i Stowarzyszenie LGD „Żywiecki Raj”.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Żywieckiego Raju do udziału w konferencji. Uprzejmie prosimy o potwierdzanie udziału do dnia 20 marca 2019 r. mailowo (na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie pod nr telefonu: 33 475 48 21/ 570 754 821.

 

PLAN KONFERENCJI

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji