"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Przypomnienie - Zaproszenie na konferenc…

Przypomnienie - Zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt Marka turystyczna Żywiecki Raj

Czytaj więcej

Nowe otwarcie Żywieckiego Raju – stawiam…

  Nowe otwarcie Żywieckiego Raju – stawiamy na turystykę!

Czytaj więcej

Wizyta studyjna do Krakowa pn. „Dobre pr…

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” zaprasza na bezpłatną wizytę studyjną do Krakowa pn. „Dobre praktyki FIRMY-IDEI”, przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie...

Czytaj więcej

Podsumowanie warsztatu refleksyjnego w r…

W dniu 19 lutego 2019 roku w sali kominkowej w Zamku w Łodygowicach przeprowadzony został warsztat refleksyjny, na temat realizacji LSR i działań LGD w 2018 roku.

Czytaj więcej

Warsztat refleksyjny w ramach ewaluacji …

W związku ze zobowiązaniem LGD do przeprowadzania każdego roku ewaluacji wewnętrznej - do monitorowania i ewaluacji realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (Wytyczne nr 5/3/2017 w zakresie monitoringu i...

Czytaj więcej
 
 

W minionych miesiącach przeprowadzano liczne analizy, badania i konsultacje społeczne mające na celu pozyskanie informacji i opinii na temat turystyki w Żywieckim Raju. Podczas prac rozmawiano z przedstawicielami różnych środowisk: kultury, sztuki, przedsiębiorców, czy też działaczy społecznych. Jednoznacznie wskazywano najważniejsze postulaty oraz problemy i potrzeby kluczowe z punktu widzenia tworzenia nowego, świeżego wizerunku Żywiecczyzny jako obszarowej destynacji turystycznej.

26 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Marka turystyczna „Żywiecki Raj”. Rezultaty prac nawiązują do dobrych praktyk w zakresie kreowania marki turystycznej, doświadczeń związanych z tworzeniem terytorialnych produktów turystycznych oraz trendów kształtujących rynek turystyczny w Polsce. Na konferencji zostanie przedstawiona nowopowstała identyfikacja wizualna wraz z logotypem jako najważniejszy efekt realizacji projektu. Dodatkowo podczas trwania wydarzenia zostaną zaprezentowane perspektywy rozwijania turystyki w mikroregionie Żywieckiego Raju. Warto również podkreślić, że na konferencji zostanie podpisany list inicjujący pogłębienie współpracy na rzecz wspólnego wzmacniania potencjału obszaru LGD.

Opracowanie i wdrożenie marki turystycznej Żywiecki Raj to szansa na poszerzenie współpracy między organizacjami i instytucjami z terenu LGD. Wspólne działania mogą pozwolić na zbudowanie nowej jakości, z którą chce być kojarzony mikroregion i Stowarzyszenie LGD „Żywiecki Raj”.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Żywieckiego Raju do udziału w konferencji. Uprzejmie prosimy o potwierdzanie udziału do dnia 20 marca 2019 r. mailowo (na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie pod nr telefonu: 33 475 48 21/ 570 754 821.

 

PLAN KONFERENCJI

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji