"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Warsztat refleksyjny w ramach ewaluacji …

W związku ze zobowiązaniem LGD do przeprowadzania każdego roku ewaluacji wewnętrznej - do monitorowania i ewaluacji realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (Wytyczne nr 5/3/2017 w zakresie monitoringu i...

Czytaj więcej

Posiedzenie Rady LGD "Żywiecki Raj…

Zaproszenie na posiedzenie Rady LGD "Żywiecki Raj", 17 stycznia 2020 r. tj. piątek o godz. 13.00.

Czytaj więcej

Żywiecki Raj w Programie TVP3 Katowice: …

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia odcinka nr 14 programu "Wieś odNOWA", który to został przygotowany przez Telewizję Polską na terenie działania LGD "Żywiecki Raj".

Czytaj więcej

Konferencja „Pasterstwo jako źródło kult…

W dniu 26 listopada 2019 r. górale beskidzcy opanowali gmach Sejmu Śląskiego, a to wszystko w ramach konferencji „Pasterstwo jako źródło kultury górali beskidzkich” zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia odcinka nr 14 programu "Wieś odNOWA", który to został przygotowany przez Telewizję Polską na terenie działania LGD "Żywiecki Raj".

W programie tym znajdziemy kilka projektów, jakie zostały dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ze środków w ramach wdrażania LSR LGD "Żywiecki Raj". Spośród Beneficjentów LGD, którzy pozytywnie zakończyli i rozliczyli swoje projekty, Urząd Marszałkowski wybrał kilku, których odwiedziła kamera telewizji. Przedstawiciele TVP 3 Katowice przeprowadzili wywiady z Prezesem LGD "Żywiecki Raj" Panem Stanisławem Pawlusem, w Węgierskiej Górce z Panem Wiesławem Bednarzem, kierownikiem referatu inwestycyjnego w Urzędzie Gminy Węgierska Górka,  beneficjentką działania  na otwarcie działalności gospodarczej – Panią Weroniką Niewiadomy – firma n-spare, Panem Rafałem Kotrysem i Panem Waldemarem Urbaniak – przedstawicielami Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Trzebinia „Trzebinka”, Panem Piotrem Nawalkowskim – Prezesem Stowarzyszenia Polaris OPP.


Zachęcamy do obejrzenia odcinka dotyczącego obszaru LGD "Żywiecki Raj" -  Wieś odNOWA - odc. 14

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji