"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Warsztat refleksyjny w ramach ewaluacji …

W związku ze zobowiązaniem LGD do przeprowadzania każdego roku ewaluacji wewnętrznej - do monitorowania i ewaluacji realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (Wytyczne nr 5/3/2017 w zakresie monitoringu i...

Czytaj więcej

Posiedzenie Rady LGD "Żywiecki Raj…

Zaproszenie na posiedzenie Rady LGD "Żywiecki Raj", 17 stycznia 2020 r. tj. piątek o godz. 13.00.

Czytaj więcej

Żywiecki Raj w Programie TVP3 Katowice: …

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia odcinka nr 14 programu "Wieś odNOWA", który to został przygotowany przez Telewizję Polską na terenie działania LGD "Żywiecki Raj".

Czytaj więcej

Konferencja „Pasterstwo jako źródło kult…

W dniu 26 listopada 2019 r. górale beskidzcy opanowali gmach Sejmu Śląskiego, a to wszystko w ramach konferencji „Pasterstwo jako źródło kultury górali beskidzkich” zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Czytaj więcej

W ramach projektu współpracy „Kulinarne Unikaty Chałup – Nowością Inspiracją Atrakcją”- KUCHNIA został opracowany i wydany przewodnik "Kulinarne Smaki Czterech Krain".

Przewodnik to wynik współpracy 4 LGD: Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania "Żywiecki Raj", Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Podbabiogórze"Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Dolina Soły" oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Wadoviana".

Przewodnik "Kulinarne Smaki Czterech Krain" został doceniony i otrzymał pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą publikację o lokalnych i regionalnych kulinariach, a tym samym Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w 2019!

W przewodniku znajdziecie przepisy tradycyjnych potraw z każdego z 4 LGD, naszych partnerów projektu współpracy KUCHNIA, a takze mapę obiektów gastronomicznych gdzie można dobrze zjeść delektując się potrawami regionalnymi.

Przewodnik "Kulinarne Smaki Czterech Krain" w formie PDF można popbrać tutaj:

Przewodnik "Kulinarne Smaki Czterech Krain"

 

 

 

 

PRZEWODNIK 2

 

Dyplom Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi 

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji