"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Konsultacje społeczne dot. zmian w Strat…

Zaktualizowaną Strategię Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność obszaru LGD „Żywiecki Raj” na lata 2016- 2023 poddajemy pod konsultacje społeczne.

Czytaj więcej

Ważna informacja dla Beneficjentów otrzy…

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zobowiązań Beneficjentów, Minister Rolnictwa u Rozwoju Wsi wystosował pismo z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Czytaj więcej

Informacja dla Beneficjentów PROW

Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich MRiRW informuje, iż w związku z ograniczeniami wprowadzonymi z wystąpieniem epidemii wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, beneficjenci poddziałania 19.2 mają możliwość zastosować przepis §...

Czytaj więcej

KORONAWIRUS - funkcjonowanie biura LGD …

Szanowni Państwo‼ W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirus SARS-Cov-2 oraz zaleceniami o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o załatwianie spraw...

Czytaj więcej

Album fotografii krajoznawczej pt. "Magia Beskidów" - zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Mała Szwajcaria". Grantobiorca zrealizował zadanie z zakresu promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Zadanie miało na celu promocję obszaru LGD „Żywiecki Raj” poprzez wernisaż i wydanie albumu ze zdjęciami krajoznawczymi pt. „Magia Beskidów”.

Zadanie przyczyniło się realizacji celów LSR gdyż zakłada się wydanie albumu ze zdjęciami krajobrazowymi ukazującymi piękno "Żywieckiego Raju". Projekt opiera się na walorach przyrodniczych Żywiecczyzny, co przełożyło się na ukazanie i promocję obszaru LGD, tj. Beskidu Małego, Makowskiego, Śląskiego i Żywieckiego.

W ramach zadania wydano publikację pt. "Magia Beskidów" zawierającą krótkie opisy i zdjęcia krajobrazowe czterech Beskidów znajdujących się na obszarze LGD "Żywiecki Raj": Beskidu Małego, Makowskiego, Śląskiego i Żywieckiego. W dniu 29 grudnia 2019 r. odbyło sie wydarzenie promujące wydanie publikacji poprzez wernisaż, wystawę najlepszych zdjęć z albumu. Prezentacja albumu i wystawa prac zorganizowana została w Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim.

 

Publikacja do pobrania jest dostepna tutaj:

Album fotografii krajoznawczej pt. "Magia Beskidów"

 

 Oscypek 2

 

Piknik 2019 4 Piknik 2019 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piknik 2019 3 Piknik 2019 1

 

 

Projekt grantowy Turystyka dziedzictwa "Żywieckiego Raju" realizowany jest w ramach poddziałania

19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w

ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego

Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

 

Plakat informujący o realizacji operacji

TURYSTYKA PLAKAT

 

 

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji