"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Konsultacje społeczne dot. zmian w Strat…

Zaktualizowaną Strategię Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność obszaru LGD „Żywiecki Raj” na lata 2016- 2023 poddajemy pod konsultacje społeczne.

Czytaj więcej

Ważna informacja dla Beneficjentów otrzy…

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zobowiązań Beneficjentów, Minister Rolnictwa u Rozwoju Wsi wystosował pismo z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Czytaj więcej

Informacja dla Beneficjentów PROW

Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich MRiRW informuje, iż w związku z ograniczeniami wprowadzonymi z wystąpieniem epidemii wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, beneficjenci poddziałania 19.2 mają możliwość zastosować przepis §...

Czytaj więcej

KORONAWIRUS - funkcjonowanie biura LGD …

Szanowni Państwo‼ W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirus SARS-Cov-2 oraz zaleceniami o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o załatwianie spraw...

Czytaj więcej

Przygotowanie i wydanie publikacji pt. "Szlakiem kapliczek, figur i krzyży przydrożnych Międzybrodzia Żywieckiego" - zadanie realizowane przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Międzybrodziu Żywieckim. Grantobiorca realizuje zadanie z zakresu promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Celem zadania jest promocja dziedzictwa kulturowego i historycznego gminy Czernichów poprzez przeprowadzenie konkursu plastycznego, przygotowanie i wydanie publikacji pt. "Szlakiem kapliczek, figur i krzyży przydrożnych Międzybrodzia Żywieckiego".

Zadanie przyczyniło się realizacji celów LSR - w ramach zadania została wydana publikacja promująca dziedzictwo kulturowe i historyczne, został przeprowadzony konkurs plastyczny.

W ramach zadania wydano publikację pt. "Szlakiem kapliczek, figur i krzyży przydrożnych Międzybrodzia Żywieckiego" oraz przeprowadzono promocję publikacji podczas Pikniku Parafialnego, który został zorganizowany w czerwcu 2019 r. przeprowadzono konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym pt. „Kapliczki, krzyże i figurki przydrożne w mojej miejscowości". Na pikniku parafialnym została zaprezentowana wystawa wyróżnionych prac.

 

Publikacja do pobrania jest dostepna tutaj:

"Szlakiem kapliczek, figur i krzyży przydrożnych Międzybrodzia Żywieckiego" - pobierz

 

 Oscypek 2

 

Piknik 2019 4 Piknik 2019 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piknik 2019 3 Piknik 2019 1

 

 

Projekt grantowy Turystyka dziedzictwa "Żywieckiego Raju" realizowany jest w ramach poddziałania

19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w

ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego

Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

 

Plakat informujący o realizacji operacji

TURYSTYKA PLAKAT

 

 

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji