"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Konsultacje społeczne dot. zmian w Strat…

Zaktualizowaną Strategię Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność obszaru LGD „Żywiecki Raj” na lata 2016- 2023 poddajemy pod konsultacje społeczne.

Czytaj więcej

Ważna informacja dla Beneficjentów otrzy…

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zobowiązań Beneficjentów, Minister Rolnictwa u Rozwoju Wsi wystosował pismo z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Czytaj więcej

Informacja dla Beneficjentów PROW

Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich MRiRW informuje, iż w związku z ograniczeniami wprowadzonymi z wystąpieniem epidemii wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, beneficjenci poddziałania 19.2 mają możliwość zastosować przepis §...

Czytaj więcej

KORONAWIRUS - funkcjonowanie biura LGD …

Szanowni Państwo‼ W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirus SARS-Cov-2 oraz zaleceniami o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o załatwianie spraw...

Czytaj więcej

Sanktuarium Bliżej Ciebie - promocja Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej - w formie klipów promocyjnych, spaceru wirtualnego i fotografii publikowane w nowoczesnych mediach społecznościowych - zadanie zrealizowane przez Rzymskokatolicką Parafie św. Mikołaja w Rychwałdzie Grantobiorca zrealizował zadanie z zakresu promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Celem zadania "Sanktuarium Bliżej Ciebie" była promocja Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej, będącego charakterystycznym punktem na mapie LGD „Żywiecki Raj w nowoczesnych mediach społecznościowych (strony www, facebook, youtube) i telewizji internetowej, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Zadanie przyczyniło się realizacji celów LSR - w ramach zadania została przeprowadzona promocja obszaru LSR LGD „Żywiecki Raj” poprzez zachęcenie turystów do odwiedzania tego miejsca. Sanktuarium w Rychwałdzie w ramach zadania promowane było jako punkt charakterystyczny, nie tylko jako obiekt turystyki sakralnej na terenie LGD „Żywiecki Raj”, ale również specyficzny i atrakcyjny obszar na terenie LSR. Przygotowano i wyemitowano 10 spotów promocyjnych promujących atrakcyjny obiekt zabytkowy- Bazylikę św. Mikołaja z infrastrukturą mu towarzyszącą oraz wydarzenia organizowane przy Sanktuarium MB Rychwałdzkiej. Spoty zamieszczone zostały na stronach facebook, stronach www, youtube, w telewizji internetowej. Nagranie spacer wirtualny po Bazylice, który został zamieszczony na stronie internetowej www.rychwald.franciszkanie.pl i dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających stronę.
Wykonano fotografie dokumentujące obiekt z zewnątrz i od środka, okolice, działania i wydarzenia. Zorganizowano również wernisaż pt. „SANKTUARIUM BLIŻEJ CIEBIE” na terenie FDFE i Bazyliki.

Wirtualny spacer dostępny tutaj:

Wirtualny spacer po Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Filmy w ramach projektu promocji Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej pt. „Sanktuarium bliżej Ciebie" można obejrzec tutaj:

 bliżej.

 

 blizej

 

 Projekt grantowy Turystyka dziedzictwa "Żywieckiego Raju" realizowany jest w ramach poddziałania

19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w

ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego

Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

 

Plakat informujący o realizacji operacji

TURYSTYKA PLAKAT

 

 

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji