"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR."

Wyniki naboru wniosków o przyznanie znak…

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” z radością informuje o zakończeniu naboru do przyznania prawa do użytkowania i posługiwania się znakiem promocyjnym marki Żywiecki Raj. W okresie od 3...

Czytaj więcej

Konsultacje społeczne w ramach LSR na la…

W związku z realizacją umowy ramowej i zgodnie z Procedurą ustalania i zmiany niebudzących wątpliwości interpretacyjnych kryteriów wyboru operacji przedstawiamy propozycję dokumentacji do konsultacji społecznych - lokalne kryteria wyboru dla projektów...

Czytaj więcej

Uzupełnienie składu Rady Stowarzyszenia

Zapraszamy do składania wniosków/kandydatur do uzupełnienia składu Rady Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” reprezentantów z Gmin: Czernichów, Milówka, Lipowa i Ślemień.

Czytaj więcej
Żaglówki na Jeziorze Żywieckim

Walne Zebranie Członków w dniu 25.06.202…

Stowarzyszenie - Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” zaprasza na posiedzenie Walnego Zebrania Członków.

Czytaj więcej

Nabór wniosków o przyznanie Znaku marki …

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie Znaku marki Żywiecki Raj nr 1/2024/MŻR   Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” informuje o możliwości składania wniosków o przyznania prawa do użytkowania i posługiwania...

Czytaj więcej

Zapraszamy do składania wniosków/kandydatur do uzupełnienia składu Rady Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” reprezentantów z Gmin: Czernichów, Milówka, Lipowa i Ślemień.

W związku z koniecznością uzupełnienia składu Rady Stowarzyszenia LGD „Żywiecki Raj” zapraszamy do składania wniosków/kandydatur do Rady Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” reprezentantów z Gmin: Czernichów, Milówka, Lipowa i Ślemień.

Prosimy o składanie kandydatur na załączonych formularzach wraz z CV kandydata do dnia 20 czerwca 2024 r. do Biura Stowarzyszenia LGD „Żywiecki Raj”, ul. Królowej Jadwigi 6, 34-325 Łodygowice lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informujemy, iż ostateczny skład Rady Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” zostanie wybrany na najbliższym Walnym Zebraniu Członków, tj. 25 czerwca 2024 r. na podstawie zgłoszonych kandydatur.

Kluczowe kwestie dot. Rady Stowarzyszenia:

- Członkiem Rady może być osoba będąca członkiem Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania „Żywiecki Raj” lub reprezentująca osoby prawne będące członkami LGD „Żywiecki Raj” na podstawie dokumentów statutowych lub uchwał właściwych organów do reprezentowania tych osób prawnych.

- Członek Rady nie może być równocześnie członkiem organu kontroli wewnętrznej Lokalnej Grupy Działania, Zarządu LGD lub pracownikiem LGD.

- Rada składa się z 16 do 30 członków wybieranych i odwoływanych przez Walne Zebranie Członków. Wybrana Rada spośród swoich członków wybiera Przewodniczącego Rady, dwóch Wiceprzewodniczących i Sekretarza Rady.

- W skład Rady wchodzą członkowie zwyczajni Stowarzyszenia, składający się z przedstawicieli grup interesów występujących na obszarze LGD tj. w szczególności grup interesu sektora publicznego, gospodarczego i społecznego. Wyboru członków Rady należy tak dokonać, aby żadna pojedyncza grupa interesu nie mogła kontrolować decyzji w sprawie wyboru. W szczególności żadna grupa interesu nie może posiadać więcej niż 49% praw głosu w podejmowaniu decyzji przez Radę.

Formularz zgłoszeniowy na Członka Rady - POBIERZ

Wzór CV dla kandydata na Członka Rady - POBIERZ

KALENDARZ DORADZTWA
POLECAMY
ANKIETA

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do

wypełnienia ankiety:

Ankieta skierowana do mieszkańców LGD "Żywiecki Raj"

WSPÓŁPRACA

  • zmge
  • logo

KSSE logotyp RGB pl 01

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji